Kolektory słoneczne Opole

Kolektory słoneczne Opole Lubelskie

Zapraszamy do współpracy przede wszystkim właścicieli domów, w których ogrzewanie jest całkowicie elektryczne, a w obliczu ciągle rosnących cen za prąd wysokość rachunków staje się coraz większym problemem. Sprzedajemy oraz instalujemy kolektory słoneczne w lubelskim, które stanowią rozwiązanie tego kłopotu. Są one urządzeniami wspierającymi gospodarstwo i pozwalającymi znacznie zmniejszyć konieczność poboru energii z sieci, a tym samym w dużym stopniu zredukować wysokość rachunków. Oferujemy skuteczne, ekologiczne i ekonomiczne układy wspierające zasilanie domu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kolektory słoneczne Opole Lubelskie – jak działają?

Proponowane przez nas zestawy solarne wykorzystywane są do zasilania systemu podgrzewającego wodę. Kumulują one w sobie fotony zawarte w promieniach słonecznych i wytwarzają z nich energię elektryczną. Montujemy kolektory słoneczne w Opolu Lubelskim oraz okolicach. W okresie od marca do października pokryją 80-90% zapotrzebowania na prąd niezbędny do ogrzania wody. W najsłoneczniejszych miesiącach będzie to wydajność nawet na poziomie 100%. Dzięki temu w gospodarstwie domowym można znacząco obniżyć wysokość rachunków.

Jak wygląda nasza oferta?

Proponujemy kompleksową pomoc, dlatego z naszej oferty mogą skorzystać nawet osoby, które nie mają wiedzy dotyczącej alternatywnych, odnawialnych źródeł energii. Pomożemy obliczyć moc, jaką powinny mieć idealne w danym przypadku kolektory słoneczne, wybierzemy odpowiedni model, wskażemy miejsce, gdzie należy je zamontować, by mogły osiągnąć maksymalną swoją wydajność, a także wesprzemy przy kompletowaniu niezbędnej do przeprowadzenia inwestycji dokumentacji.
Cenę ustalamy indywidualnie, ponieważ jest ona zależna od wielu zmiennych jak np. ilość potrzebnych kolektorów solarnych, roczny stopień zużycia ciepłej wody itp. Dzięki temu klienci mogą liczyć na uczciwie przygotowaną ofertę i niezawyżony koszt.

Kolektory słoneczne dofinansowanie Opole Lubelskie

Proponowane przez nas układy wykorzystujące energię solarną do ogrzewania wody są rozwiązaniem ekologicznym. Produkują one energię w sposób nieemisyjny, a do tego w dużym stopniu pozwalają ograniczyć zużycie prądu pobieranego z sieci. Tym samym realnie wpływają na zmniejszenie konieczności wygenerowania jej w elektrowni. Dlatego na montowane przez nas w Opolu Lubelskim kolektory słoneczne można uzyskać dofinansowanie. Inwestorzy mogą przystąpić do programu „Czyste Powietrze”, a także skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej. Nasi specjaliści pomogą w przygotowaniu wniosku i stworzeniu argumentacji zasadności przyznania dotacji.