Kolektory słoneczne Lublin

Kolektory słoneczne Lublin – w pełni kompleksowa obsługa

Jeśli chodzi o kolektory słoneczne lubelskie województwo stanowi jeden z tych obszarów Polski, w ramach którego rozwiązanie to nieustannie zyskuje na swojej popularności. Klienci z tego regionu wykorzystują je nie tylko do ogrzewania samej wody użytkowej, ale również do grzania budynków czy dostarczania ciepła do zlokalizowanych w bliskim ich sąsiedztwie basenów.
Do głównych zalet systemów solarnych zaliczyć należy wygodę użytkowania, wieloletnią niezawodność pracy, a także wysoki poziom generowanych oszczędności – w przypadku optymalnie dobranej i zaprojektowanej instalacji, jest ona w stanie pokryć nawet do 90% całkowitego dzienne zapotrzebowania określonego gospodarstwa na ciepłą wodę, a ponadto istotnie wspomagać działanie domowych systemów grzewczych. Takie właśnie rozwiązanie proponujemy w MCW Energia.
W przypadku miejscowości zlokalizowanych blisko naszej siedziby, takich jak Lublin kolektory słoneczne możemy dla Państwa wybrać, dostarczyć i zamontować, a także kompleksowo zaprojektować cały system uwzględniając w ramach współpracy również opracowanie wymaganej dokumentacji. Podczas procesu kooperacji zapewniamy przede wszystkim:
– pełne dostosowanie się do indywidualnych oczekiwań,
– terminowość, rzetelność i szybkość wykonywanych działań,
– stosowanie wyłącznie sprawdzonych komponentów pochodzących od renomowanych dostawców,
– atrakcyjne ceny,
– długi okres gwarancji zarówno na same podzespoły, jak i na realizowany przez naszą ekipę montaż.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kolektory słoneczne dofinansowanie Lublin – profesjonalna pomoc

Z niewymienionych dotychczas atutów współpracy z naszą firmą, warto wspomnieć również o wsparciu w procesie uzyskiwania przez klienta dodatkowych środków pieniężnych na rzecz realizowanego przedsięwzięcia. Aspekt ten stanowi jeden z podstawowych czynników naszej oferty, w ramach którego jesteśmy doskonale wyspecjalizowani. Wśród partnerów MCW Energia znajdują się bowiem doświadczeni eksperci do spraw uzyskiwania finansowania dla inwestycji takich jak właśnie kolektory słoneczne. Lublin jest zatem miastem, na terenie którego w sposób profesjonalny i skuteczny pomożemy przygotować wnioski o dotacje rządowe i unijne.

W tym zakresie, obecnie nasi klienci mogą liczyć na:

– rządowy program „Czyste Powietrze”, pozwalający otrzymać środki na pokrycie nawet do 90% kosztów instalacji OZE, w tym także systemów solarnych,
– ulgę termomodernizacyjną umożliwiającą odliczenie od dochodów za określony rok nakładów poniesionych w związku z działaniami termomodernizacyjnymi,
– programy gminne skoncentrowane na zachęcaniu do redukowania ilości emitowanego do atmosfery CO2.