Fotowoltaika Lublin

Instalacje fotowoltaiczne dla gospodarstw domowych, firm, instytucji i rolnictwa

Oferujemy instalacje dla:

Domów jednorodzinnych

Niezależność energetyczna od stale rosnących cen prądu dzięki własnej elektrowni słonecznej

Przedsiębiorstw i instytucji

Większa konkurencyjność na tle innych firm dzięki darmowej energii ze słońca

Fotowoltaika Lublin

Gospodarstw rolniczych

Obniżenie kosztów prowadzenia gospodarstwa rolnego dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej

„Mój prąd” – nawet 5000 zł dofinansowania

Fotowoltaika dla domu

Uniezależnij się od rosnącej ceny energii elektrycznej. Produkuj swoją darmową energię elektryczną!. Nasze rozwiązania dla domów są analizowane nie tylko pod względem Twoich rachunków za prąd, ale również ze względu na wygląd czy warunki wytrzymałościowe. Gwarantujemy, że przyjęte rozwiązanie będzie najkorzystniejsze dla inwestora nie tylko pod względem materialnym ale również estetycznym.

Przekonaj się czy i Ty możesz mieć niezależny system zasilania, który sprosta Twoim oczekiwaniom.

 • Skompletujemy wszystkie wymagane dokumenty
 • Uzyskamy dla Ciebie dotację i niskooprocentowany kredyt (od 3%)
 • Dobierzemy najlepszą instalację
 • Zaprojektujemy, zamontujemy i uruchomimy Twoją instalację
 • Zapewnimy pełną obsługę gwarancyjną
Fotowoltaika Lublin

Poproś o bezpłatną wycenę

605 609 001

Fotowoltaika dla firm i instytucji

Ogranicz wydatki na prąd elektryczny w Twojej firmie!

Prąd elektryczny jest potrzebny do celów wytwórczych w Twojej firmie, a może po prostu Twoja firma zużywa go bardzo dużo?

Skontaktuj się z nami, usprawnimy Twoją firmę i zaoszczędzimy Twoje pieniądze! Analizując zużycie prądu elektrycznego Twojej firmy dobierzemy idealne rozwiązanie, które obniży koszty utrzymania firmy, a w związku z tym zwiększy jej konkurencyjność. Zapewnimy wszystkie niezbędne komponenty, dopasowane do obciążenia elektrycznego. Skontaktuj się z nami i dowiedz się ile więcej korzyści płynie z zainstalowania naszych systemów.

Co możemy zaoferować?

Oferujemy pomoc na każdym etapie inwestycji, począwszy od pozyskania dotacji, uzyskania decyzji administracyjnych, zaprojektowania instalacji, poprzez montaż i uruchomienie, kończąc na serwisie. 

Jakie posiadasz opcje?

To Ty decydujesz – możesz wykorzystać dach do założenia własnego systemu PV lub wydzierżawić go inwestorowi. Oferujemy korzystny leasing od 1,5%.

W jaki sposób skorzystasz na fotowoltaice?

Stale rosnące ceny energii elektrycznej przyczyniają się do podwyższania cen za usługi czy produkty, przy których jest ona wykorzystywana. System solarny pozwala obniżyć ceny energii elektrycznej w nadchodzących dziesięcioleciach, a co za tym idzie, zrobić Twój produkt lub usługę bardziej konkurencyjną.

Panele fotowoltaiczne Lublin

Istotną korzyścią jest możliwość bilansowanie energii wytwarzanej w odnawialnym źródle energii. Małe i średnie przedsiębiorstwa mogą korzystać z przywilejów Prosumenta o ile wytwarzanie energii elektrycznej nie stanowi przedmiotu ich przeważającej działalności gospodarczej.

Poproś o bezpłatną wycenę

605 609 001

Fotowoltaika dla rolnictwa

Systematyczny wzrost popularności instalacji fotowoltaicznych stanowi potwierdzenie ich opłacalności. Do stosunkowo nowych rozwiązań z pewnością można zaliczyć elektrownie słoneczne montowane w gospodarstwach rolnych. Pomimo to jednak fotowoltaika dla rolników ma przed sobą przyszłość, zapewniając wiele korzyści – począwszy od całkowitej niezależności energetycznej po obniżenie rachunków za prąd. Nie musisz płacić za całość – pomagamy w uzyskaniu dotacji w wysokości nawet 40%.

Dlaczego warto inwestować w fotowoltaikę w rolnictwie?

 • Niezależność energetyczna – energia wyprodukowana przez instalację fotowoltaiczną pokrywa całość lub część zapotrzebowania na prąd, co uniezależnia gospodarstwo rolne od dostaw energii elektrycznej
 • Oszczędność – niższe rachunki za prąd, nawet do 12 zł miesięcznie.
 • Niezależność od stale rosnących cen energii elektrycznej
 • Umożliwia obniżenie podatku rolnego i skorzystanie z 25% ulgi inwestycyjnej przez 15 lat
 • Bezobsługowość – instalacja fotowoltaiczna nie wymaga stałej obsługi
 • Umożliwia zagospodarowanie powierzchni dachów lub nieużytków rolnych
 • Zapewnia energię elektryczną pochodzącą z ekologicznych źródeł
 • Zwiększa wartość nieruchomości
  Fotowoltaika Lublin

  Poproś o bezpłatną wycenę

  605 609 001

  Fotowoltaika Lublin – oferta

  W odpowiedzi na stale rosnące zapotrzebowanie na panele fotowoltaiczne w Lublinie oraz okolicach przygotowaliśmy kompleksową ofertę. Sprzedajemy i montujemy panele słoneczne w lubelskim, które pozwalają uniezależnić swoje gospodarstwo od dostaw prądu z elektrowni. Dzięki nim Twój dom lub budynek firmowy może stać się samowystarczalny, ekologiczny i ekonomiczny.

  Ogniwa fotowoltaiczne wytwarzają energię elektryczną z fotonów zawartych w promieniach słonecznych w sposób czysty, bez emitowania toksycznych związków do atmosfery.

  CZYTAJ WIĘCEJ

  Panele fotowoltaiczne Lublin i okolice – z kim współpracujemy?

  Nasza oferta jest szeroka i skierowana zarówno do klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców chcących unowocześnić swoje obiekty firmowe. Proponowana przez nas fotowoltaika w Lublinie, czyniąca budynek niezależnym energetycznie, kierowana jest do:

  – właścicieli domów jednorodzinnych,

  – firm,

  – gospodarstw rolnych.

  Inwestycja w panele fotowoltaiczne pozwala zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Pracujemy jedynie z urządzeniami najlepszych producentów, które gwarantują wysoką wydajność. Nasza fotowoltaika oferowana w Lublinie jest w stanie zasilać budynek niemal przez cały rok. Dla właścicieli oznacza to zredukowanie do minimum poborów z sieci i znaczne ograniczenie rachunków. Dzięki temu osoby prywatne zyskują szansę na podreperowanie domowego budżetu, przedsiębiorcy mają z kolei okazję do zwiększenia zysków dzięki optymalizacji kosztów prowadzenia biznesu.

  Instalacje fotowoltaiczne lubelskie – jak działamy?

  Działamy w sposób kompleksowy. Oferujemy pomoc naszym klientom na każdym etapie realizacji. Na wstępie podpowiemy, jakie panele fotowoltaiczne warto wybrać. Nasi eksperci przygotują zestawienie dokumentów, które należy skompletować, a także opracują właściwy wniosek o dotację dla inwestora. Instalacje fotowoltaiczne w Lublinie jako ekologiczne źródła generowania prądu objęte są licznymi programami dofinansowania, które pozwalają uzyskać odczuwalne wsparcie.

  Na podstawie analiz dotychczasowych danych wskazujących stopień rocznego zużycia obliczymy niezbędną moc instalacji fotowoltaicznej, jaka pozwoli zaspokoić potrzeby użytkowników domu czy też obiektu firmowego. Opracujemy projekt wydajnego układu, który umożliwi samowystarczalne i bezpieczne zasilanie budynku, wybierzemy najlepsze miejsce, w którym powinny zostać umieszczone panele słoneczne w Lublinie i przystąpimy do montażu. Nasz zespół zajmuje się również usługami serwisowymi wszystkich realizacji, jakie wykonaliśmy. Klienci mogą liczyć na porady oraz naprawy zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne.

  Panele słoneczne Lublin – najwyższa jakość usługi. Jakie ceny proponujemy?

  Wszystkie prace wykonujemy z dużą dokładnością i na podstawie rzetelnych analiz przeprowadzanych przez wykwalifikowanych oraz doświadczonych fachowców. Korzystamy z profesjonalnych części zapewniających wieloletnią trwałość systemu. Nasi kontrahenci mogą być pewni, że stworzona instalacja fotowoltaiczna w lubelskim będzie efektywna i wystarczy na wygenerowanie odpowiedniej ilości prądu dla konkretnego gospodarstwa.

  Każda realizacja jest inna. Fotowoltaika na terenie lubelskiego, jaką oferujemy klientom, zawsze projektowana jest przez nas indywidualnie. Dokładamy wszelkich starań, by idealnie dopasować ją do potrzeb zleceniodawcy, żeby układ zapewniał niezależność jego budynku od dostaw z zakładu energetycznego.

  Dlatego koszty inwestycji ustalamy z kontrahentem. Wycena uwzględnia bowiem wiele zmiennych jak np. ilość i rodzaj pomieszczeń, sprzętu elektronicznego, trybu prowadzonego życia i związanego z nim stopnia zużycia mediów, rodzaju zamontowanego ogrzewania, liczby domowników czy osób korzystających np. z obiektu firmowego oraz wielu innych. Zapraszamy do kontaktu. Zechęcamy do przedstawienia nam swoich oczekiwań, przybliżonego dotychczasowego rocznego stopnia zużycia prądu, a także opisania parametrów działki oraz warunków nasłoneczenienia na niej panujących. My przygotujemy projekt optymalnych dla Państwa paneli fotowoltaicznych w lubelskim i sporządzimy kosztorys.