Fotowoltaika Kraśnik

Fotowoltaika Kraśnik

Nieustanne podwyżki cen energii coraz mocniej obciążają rodzinne oraz firmowe budżety. Nie bez powodu w całej Polsce pojawiają się kolejne panele słoneczne. Kraśnik nie jest pod tym względem żadnym wyjątkiem. Dzięki systemom fotowoltaicznym oszczędza się sporo pieniędzy, a także przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Można to jednak zrobić wyłącznie przy pomocy wysokiej jakości urządzeń, które Państwu proponujemy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Fotowoltaika Kraśnik – dla przedsiębiorstw i dla domów

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm czy instytucji. Domy jednorodzinne z dachem płaskim, jednospadowym lub dwuspadowym są doskonałym miejscem na montaż fotowoltaiki. Odpowiednia liczba paneli słonecznych może dostarczyć wystarczająco dużo energii, aby całkowicie pokryć zapotrzebowanie całego budynku. Należy jedynie dokładnie obliczyć roczne zużycie energii, zaprojektować system, a następnie go zamontować w fachowy sposób. Tym właśnie wyróżnia się profesjonalnie wykonana fotowoltaika. Kraśnik to miasto, w którym liczy się również estetyka wykonania – tak ważna w obecnych czasach. Wszystkie nasze projekty uwzględniają osiągnięcie jak najlepszego efektu pod względem wizualnym. Dzięki temu domy nic nie tracą na swoim wyglądzie.

To samo dotyczy przedsiębiorstw produkcyjnych oraz gospodarstw rolnych, które zużywają dużo prądu. Inwestycję w fotowoltaikę należy uznać za przyszłościowe rozwiązanie. W ten sposób firma staje się niezależna od rosnących kosztów produkcji, ze względu na zwiększający się koszt prądu elektrycznego. Działające w Kraśniku biznesy mogą przeznaczyć zaoszczędzone pieniądze w rozwój lub zwiększyć konkurencyjność poprzez obniżenie cen produktów. Możliwości jest wiele, jeśli tylko ma się alternatywne źródło energii. Warto przy okazji pamiętać, że małe i średnie firmy zyskują z panelami fotowoltaicznymi prawo do skorzystania z przywilejów prosumenta.

Panele słoneczne Kraśnik – koszt instalacji i dofinansowanie

Jako zaufany wykonawca zajmujemy się wszystkimi aspektami instalacji fotowoltaicznych. Oznacza to pomoc od samego początku, czyli znalezienia źródeł finansowania. Jaką moc powinny mieć panele fotowoltaiczne? Kraśnik należy do szybko rozwijających się miast, więc przeciętne zapotrzebowanie domu na elektryczność mieści się w granicy między 3000 a 6000 kWp. Oznacza to konieczność montażu paneli o koszcie wynoszącym minimum 14 tys. zł. Dlatego tak ważne jest dofinansowanie! Pomożemy znaleźć nisko oprocentowany kredyt oraz zawnioskujemy w imieniu klienta o dotację z ogólnopolskiego programu „Mój Prąd” (do 5000 zł na całą instalację). Rolnicy mogą też liczyć na ulgę inwestycyjną w wysokości 25%.

Jeśli interesują Państwa profesjonalnie wykonane instalacje fotowoltaiczne Kraśnik jest miejscem, w którym można skorzystać z naszych usług w tym zakresie. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą. W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, podczas którego rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące pozyskiwania energii prosto ze słońca.